Pazust Latgalē / Lost in Latgalia

Sauce: Pazust Latgalē

FILMA PIEEJAMA ŠEIT / FILM AVAILABLE HERE – sellfy.com/PazustLatgale (with English subtitles)

LATVIAN:
Pirmo reizi četri galvenie ekstrēmie sporta veidi apvienojas vienreizējā piedzīvojumā te pat savā dzimtajā zemē. Dalībnieki šoreiz izvēlējās netērēt kaudzi naudas, un nešķērsot starpvalstu robežas, bet gan palikt Latvijā un iepazīt daudz tuvāk zilo ezeru zemi – Latgali.

Tas ir pavisam vēl kaut kas neredzēts, kad skeitbordisti, skrituļslidotāji, MTB un BMX braucēji tiek iesēdināti maza izmēra busiņā un uz 12 dienām palaisti savā vaļā. Katram no viņiem ir savs stāsts, ko izstāstīt, bet saliekot visus kopā, radusies 52 minūšu gara dokumentālā filma, kurā tiek izstāstīts neaizmirstams un notikumiem bagāts stāsts, kurš ļoti iespējams iedvesmos ikvienu saņemties un radīt pašam savu lielo dzīves piedzīvojumu.

ENGLISH:
For the first time ever four major extreme sports come together to make a trip of a lifetime in their own country. They choose not to spend stack of money to cross borders, but instead they stay in Latvia and explore southeast countryside which is known as the land of blue lakes – Latgale.

It’s unseen experience, putting skateboarders, rollerbladers, MTB and BMX riders in a van for 12 days, just to see what happens. Each rider has his own story to tell, and together they form it all in 52 minutes long documentary film which will show you a wild story to remember. One that will hopefully inspire you to get up and make your own.
_______
MŪZIKA / Antikvariāts & Bedrulogs “Trumpet Power” from “DDAVA III” bit.ly/1AH3Dwq

INFO / fb.com/pazustlatgale